امروز توقف ممنوع نیست !

با نامش

بیست و سه سال پیش، نوزدهم بهمن ماه سال هزار و سیصد و شصت و پنج، خانه غوغا بود، همهمه ای برپا شد، دختری قدم به این جهان گشود.

حالا من ، همان دخترک کوچک بیست و سه سال پیش ، بزرگ شده ام. بیست و سه سال از بهار زندگیم را پشت سر گذاشته ام، با تمام پیچ و خم های این دنیا.

می شود حالا، در این روز ، کمی ایستاد و تمام این مسیر آمده را خوب و با دقت نگاه کرد، موفقیتها، شکستها، خنده ها، گریه ها، اشتباهات و و و ... ؛  می شود ایستاد و کمی تعلل کرد و راه پیش رو را، با تمام دانش موجود، مسیریابی کرد. همان کاری که حس می کنم مدتهاست به آن نیاز دارم و انگار آنقدر سرم شلوغ شده است که همین امر حیاتی را هم به تعویق می اندازم. همین است که کمی از خدا مهلت می خواهم کمی در خلأ باشم، و شاید کمی از او دورتر باشم تا از دور ببینمش، حسش کنم و ... فرصت می خواهم کمی آرام بگیرم، سرم را خلوت کنم، بنشینم یکجا و کمی توقف کنم، شاید اینطور بهتر بشود مسیر را پیدا کرد، خودم را پیدا کرد. کمی مهلت خواسته ام که اگر دور شدم، اگر کمی ساکن شدم، اگر کمی بی تفاوت به زندگی نگاه می کنم، برای پیداکردنم بوده ، اما می خواهم او، خداییش را توقف نبخشد، رحمانیتش را قطع نکند، شفایش را از من نگیرد. گاهی شاید لازم باشد دستم را بگیرد، تکانم دهد و پرتم کند آنجا که باید باشم.

ربنا آتنا فی الدنیا حسنه و فی الاخره حسنه، وقنا عذاب النار، واحشرنا مع الائمه الابرار... الهی آمین

----

دوستان مهربان و عزیزم؛ به خاطر تمام لطف و محبت ها و پرس و جوهای این مدت واقعا ممنون، از اینکه حالم را جویا شدید، سپاسگزارم.

از همه دوستان هم که چه از دور و چه از نزدیک، به خاطر روز تولدم شگفت زده ام کردید، ممنون.

سمانه عزیز و آقای دری محترم، به خاطر برنامه ریزی قشنگ و جذابتون هم ممنونم :)

 

/ 6 نظر / 69 بازدید
طیبه

[خنده]سلام خانوم تولد.گفتم بیام اینجا هم یه بار دیگه تولدتو تبریک بگم.راستی تو نوشتن سال هم یه اشتباهی کردی(همون اول متن).خودتو خیلی جوون کردیاا[چشمک]. ایشالا که زیر سایه ی پدر ومادر 23 رو بکنیش 103البته همراه با دوستان[نیشخند]

شاهین.م

سلام. باز هم تبریک! ولی مثل همیشه می خوام ایراد بگیرم!![نیشخند] اینکه باید بنویسی 23 زمستون رو گذروندی نه 23 بهار!![چشمک] انشاالله همیشه موفق و سربلند باشی. من هم (به قول شاه) مدتی هستش که احساس خستگی می کنم و نیاز به استراحت دارم!!

آلباترا

منم بهمنی ام.[لبخند] تولدت مبارک

کنود

تولدت مو با اا ر ک تولدت مو باااا ر ک

مژده

از منم که برای به یاد داشتن زمان تولد، هیچ کی توقعی نداره. بیماریمو که یادته؟آلزایمر حاد! تولدت مبارک و عمرت عریض و طویل.

بلدرچین

قابلتو نداشت عزیزم، ما فراموش نکردیم روزهایی رو که ... همونطوری که تو ما رو شاد می کردی ما هم باید شادی هامون رو باهات تقسیم کنیم، ان شاء ا... همیشه شاد، موفق و در پناه خدا باشی [لبخند]