انتخاب عاقلانه

با نامش و با یاریش آغاز می کنم

نمی خواستم تا پایان انتخابات مطلبی بنویسم، اما دوستان این اجازه رو ندادند.
نمی دونم من در دو نوشته ی قبلی انتخاباتیم، چه چیزی گفتم که دوستان رو این همه برآشفته کرده؟ هر قسمت رو هم چندین بار که می خونم باز هم به نکته ای نمی رسم که نشون دهنده ی این باشه که بنده در مطالبم از شخص خاصی حمایت کرده باشم، یا شخص دیگری رو محکوم. 
خوب است در هر دو مطلب اشاره کرده ام که چنین قصدی ندارم و به همین خاطر نمی خواهم ارتباطات بین دوستان خدشه دار شود، اما گویا سوءبرداشت شده است. 
در نظراتی هم که از دوستان دریافت کرده ام چنین چیزی را متذکر شده ام که آدم بی طرفی هم نیستم، مطمئنا در حال تحقیق و بررسی هستم.
آلباترای عزیز، فکر می کنم کارت TV کمک کند تا بتوانیم همزمان هم از کامپیوتر استفاده کنیم و هم از ماجراهای مناظره ها. 
باز هم تاکید می کنم نظرات دوستان را با جان و دل می شنوم و می خوانم، اما لطفا یک طرفه به قضاوت ننشینید و حدس نزنید که بنده به چه شخصی رای خواهم داد. من می خواهم خصوصیات و برنامه های یک کاندیدا را بدانم نه اینکه برای فرار از کسی به کس دیگر رای بدهم. من این "کس دیگر" را باید بشناسم. نمی شود گوشها را برای شنیدن یک سری موارد باز گذاشت و برای یک سری دیگر بست، من برای انتخاب، خوبیها را در کنار بدیها می بینم و تا الان هم همینکار را کرده ام چه در نوشته هایم و چه غیر آن. به نظرم بعد اینهاست که می شود یک انتخاب عاقلانه داشت....

/ 2 نظر / 60 بازدید
آلباترا

کامنتتو خصوصی کردم. اشکالی داره؟! حس کردم ناراحت شدی.... کدوم سوئ برداشت؟!! خوشحالم می کنی اگه بهم بگی بدونم این انتخاب عاقلانت به کجا ختم شد؟

طیبه

سلام.حالا که به زوری تونستم بیام اینترنت صفحات رو نصفه و نیمه باز می کنه.مثلا اون متن آخری که تو وبلاگت گذاشتی رو برام باز نمی کنه. اون کاری رو که گفته بودی انجام دادم ولی حال نمی داد که برات آف بذارم.البته اشتباه نشه منظور از حال ندادن اینه که چون با میبو میام و این کامپ داغونم هنوز همون مشکل ویروس گونه رو داره و نمی شه زیاد تایپ کرد و طبق معمول الان اینارو تو ورد تایپ کردم.

Whoops, looks like something went wrong.