درس کیلو چند؟؟؟

با نامش

بابا من نخوام بنویسم چی کار باید بکنم؟ گیج تر از گیج، پیچیده تر از قبل، این دل من، این فکر من!!! اونقدر پر نوشتنم که نوشتنم نمیااااد. فکر نمی کردم یه روز بیاد دنبال کلمه واسه کامل کردن جمله ام بگردم، اما گویا روزهاست که این زمان رسیده، ادبیات کلامی که بماند دیگه حرفی هم ندارم که قاطی ادبیاتش کنم و اینجا بنویسم و دل خودم رو خوش کنم که می شه نوشت، دلم رو خوش کنم که اگر هیچ کس حرفم رو نمی فهمه و گوش نمی ده حداقل می تونم بنویسم و خودم رو خالی کنم، اما حیف این دلخوشی هم از دستم رفته ... انگار بزرگتر که می شی هیچی می شی... مخصوصا که درس بخونی و آخرش تازه بفهمی که درس کیلو چند؟؟؟ دورو برت رو نگاه می کنی می بینی بابا ، دیپلم بودن عالیه عالی... حداقلش اینه که تمام دردسرای این چند سال درس خوندن رو تحمل نکردی که الان برگردن بگن همینه که هست، تازه مبادا یه روز بگی اینا چیه که ناشکری حساب میشه، تو این مملکت گیر آوردن یه تیکه شغل نعمتیه که هیچ جای دنیا پیدا نمیشه، شاید می خوان با این کار آدم ها رو امیدوار کنند، به خصوص که می بینی وقتی طرف تو ذخیره هاست چقدر خنده تو چشماش موج می زنه و اطرافیانش ازش شیرینی می خوان، به خودت نهیب می زنی : "مریم" مبادا این نعمت رو نادیده بگیری!! راستش واقعا نمی دونم الان جای شکرگزاریه یا ... الان دیگه نگاه نمی کنن برحسب درسایی که با اون همه زحمت پاسشون کردی، بهت کار می دن یا بر حسب... واقعا با حساب چی؟؟؟ خودم هم موندم؟!!! تنبلی از خودم بوده یا ...؟

گیج تر از گیج، منگ تر از قبل ، فقط فکر ، فکر ، فکر... کدوم راه؟؟؟؟

 

/ 7 نظر / 49 بازدید

حالا اشکش مونده

طیبه

ناشکری نکن! به میلیون ها نفری فکر کن که الان آرزوشونه که مشکلات تو رو داشتن و جای تو بودن! روزهای بدت رو (هر چقدرم که زیادن )بذارشون در کنار روزهای خوب ات (هر چقدر که کم باشن )و حالشو ببر[چشمک]

طیبه

من خودم این روزها از همه چیز و همه جا بریدم! خودم شدم و دخمه تنهایی خودم ولی باز هم امیدوارم! از رو نرفتن هم برای خودش یه حال دیگه داره!

مهشید

مریم جان من دارم میرم خونهف برگردم یه قراری با هم تجریش می ذاریمف دلم هواتو کرده ف میبوسمت[ماچ][قلب] مریم ... دوست دارم

ققنوس

سلام فقط میتونم بگم تنبلی همین همین کلمه یه دنیا حرف پشتشه و یک گلایه چرا نظرمو تو پست قبلی پاک کردین؟

پگاه

سلام.قدر این روز ها رو بدون چون بهترین دوران زندگیه. در ضمن خوشحال می شم بهم سر بزنی.

آشنا

سلام کار ساختنیه نه پیدا کردنی اگه دوست داری توی موسسه تو زنجان تدریس کنی تماس بگیر 09128414056